У міській раді привітали працівників торгівлі

Цієї неділі в Україні відзначатиметься День працівників торгівлі – свято галузі, до якої прямо чи опосередковано має відношення майже кожен громадянин нашого міста.
Сьогодні торгівля – це одна з найпотужніших галузей міського господарства, яка успішно забезпечує зростаючий попит хмельничан та гостей міста у необхідних товарах та послугах. Працівників галузі привітав із професійним святом виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.
«Хочу вам подякувати за активний розвиток торгівлі та зайнятість населення, сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя мешканців та гостей міста. Завдячуючи вашим зусиллям ми посіли достойні місця у багатьох Всеукраїнських рейтингах і продовжуємо йти вперед. Міська влада і надалі сприятиме пріоритетному розвиткові споживчого ринку, підвищенню рівня торговельного обслуговування хмельничан. Тому бажаю вам здоров’я, добробуту в родинах, успіхів на роботі та мирного неба над головами» – наголосив очільник міста.
Станом на 1 липня в місті функціонує 2 336 об’єктів торгівлі та закладів ресторанного господарства.
Для забезпечення територіальної доступності до об’єктів торгівлі мешканців мікрорайонів міста в І півріччі 2015 року відкрито магазини по продажу продовольчих товарів на вул. Волочиській (транспортна зупинка “Залізничний вокзал – рух у центр міста”), магазин по торгівлі транспортними засобами та їх складовими, станція технічного  обслуговування автомобілів на вул. Прибузькій, 44.
Зросла мережа великоформатних магазинів, оснащених найсучаснішим торговельним обладнанням з впровадженням прогресивних технологій продажу товарів, а також заклади ресторанного господарства.
В місті впорядковується розміщення тимчасових споруд. Ці об’єкти приведені до естетичного вигляду та архітектурно вписуються у навколишнє середовище.
З квітня спільними зусиллями влади та працівників міліції, припинено несанкціоновану торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами на вул. Кам’янецькій в районі транспортної зупинки “Філармонія, вул. Шевченка (біля залізн. вокзалу), вул. Проскурівського підпілля (біля “Брокбізнес банку“).
За сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в розвиток галузі торгівлі міста Хмельницького та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників торгівлі грамотами з врученням цінних подарунків відзначили:
–         Людмилу БЕСАГУ – кухаря 5-го розряду кафе “Театральне”;
–         Олександра ВАРВУСА – приватного підприємця ТОВ “Ринок “Сардонікс”;
–         Віталія ГОЛУБА – комерційного директора ТОВ “Епіцентр К;
–         Марину ГРИЦИШИНУ – продавця відділу “Дитяче харчування” філії “Хмельницька” ПП “Таврія Плюс”;
–   Наталію ГУЦАЛЮК – керуючу навчально-виробничим підприємством кафе “Меркурій” Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту;
–         Ніну ЗАХАРОВУ – головного бухгалтера ТОВ “ВВК Поділля-2”;
–         Ганну КОРОТКЕВИЧ – заступника директора КОРП “Укрторгсервіс”;
–         Ігоря КРАКОВЕЦЬКОГО – приватного підприємця ПНТФ “Союз”;
–         Марію ЛУЦЕНКО– головного бухгалтера ПрАТ “Стожари”;
–         Людмилу МАФТІНУ Василівну – старшого комірника КП “Їдальня №33”;
–         Галину НАЙДУК – приватного підприємця речового ринку ТОВ “Автотехкультсервіс”;
–         Наталію ПРОЦЕВИЧ – приватного підприємця речового ринку КП “Промбуд-2”;
–         Володимира СТЕПОВА – приватного підприємця речового ринку ПМП “Норма”;
–         Володимира ЧЕКМАНА – директора МКП “Ринок “Ранковий”;
–         Тетяну ЮРЧАК – керуючу магазином №1 “Економ” ПрАТ “Фірма Бакалія”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*