У міській раді вітали «дитячих» міліціонерів

8 липня в Україні відзначили День служби кримінальної міліції у справах дітей. Службі, що опікується проблемами дітей, їх соціальним захистом та попередженням втягнення у протиправну діяльність цього року виповнилося 20 років з дня заснування.

з професійним святом кращих співробітників сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу міліції привітали у міській раді.
Відзначаючи винятково важливу роль правоохоронців, які щоденно вберігають дітей від загрози негативного впливу суспільства, виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський сказав: «Нелегка справа займатися підлітками, які, фактично, опинилися на грані хибного шляху. На вас надія, що саме таких дітей ви направляєте в колію нормального суспільного життя і слідкуєте за тим, щоб наша молодь виховувалися в дусі європейського розвитку, щоб зростав їх рівень культури, освіченості. Впевнений, що ці діти, яких ви вберегли від кримінального шляху, коли виростають, вдячні такім фахівцям, як ви, за те, що стали нормальними членами суспільства і ведуть повноцінне життя. Ваша місія надзвичайно важлива – ви слідкуєте за тим, щоб діти з неблагополучних і благополучних сімей, які мають схильності до правопорушень, поступово адаптувалися до повноцінного життя». Костянтин Іванович подякував співробітникам кримінальної міліції у справах дітей міста за те, що сумлінно і відповідально щоденно дбають про неповнолітніх, побажав правоохоронцям здоров’я, життєвих гараздів, мирного неба, успіхів у нелегкій праці та вдячності дітей, яким вони допомагають не стати на злочинний шлях і спрямують їх у правильне русло.
З нагоди Дня кримінальної міліції у справах дітей та 20-ї річниці створення служби кращим її працівникам керівник міста вручив грамоти та пам’ятні подарунки.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу і наполегливість, високий професіоналізм, витримку, мужність, значний особистий внесок в зміцнення законності та правопорядку в місті Хмельницькому грамотами міської ради нагороджено:
майора міліції Полішко Наталію – старшого оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу Управління МВС України в Хмельницькій області;
капітана міліції Заславського Дмитра – начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу Управління МВС України в Хмельницькій області;
капітана міліції Козицьку Олену – старшого оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу Управління МВС України в Хмельницькій області;
лейтенанта міліції Ліскова Дениса Валерійовича – оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей Хмельницького міського відділу Управління МВС України в Хмельницькій області.
У свою чергу правоохоронці урочисто обіцяли і надалі вірою і правдою служити народу України.
Дарувати дітям щасливе дитинство та посилити їх довіру до працівників міліції — основне завдання служби кримінальної міліції у справах дітей.
Робота з “важкими” підлітками ніколи не була простою, а нині – особливо. У той час, коли несприятливе побутове оточення, важкий матеріальний стан багатьох сімей згущує криміногенну атмосферу, – завдання працівників КМСД подвоюються. Однак, завдяки професійним якостям та досвідченості особового складу, сумлінному виконанню службових обов’язків підрозділ КМСД Хмельницького МВ на сьогодні перебуває серед кращих в області.
Протягом останніх років спостерігається тенденція до зниження кількості злочинів, які скоюють діти, натомість зростає відсоток безпосередньої участі служби у розкритті злочинів, скоєних на території обласного центру. Вміло організована робота з розшуку неповнолітніх протягом останніх років забезпечила працівникам КМСД Хмельницького почесне 1-ше місце по області.
КМСД – служба одна із небагатьох, яка бере участь у реалізації ряду міждержавних програм та проектів, тісно співпрацює із службами, зацікавленими у реабілітації та поверненні суспільству морально та фізично здорових підлітків, і, як результат, отримує високу оцінку не лише з боку керівництва МВС, але й схвальні відгуки від громадян, що є першочерговим мірилом результативності праці.
У секторі кримінальної міліції у справах дітей ХМВ УМВС працює 18 правоохоронців. За шість місяців поточного року ними розкрито 41 кримінальне правопорушення, проведено 199 виступів у навчальних закладах міста. Як повідомили у відомстві, від початку року до ОВС надійшло 14 повідомлень про зникнення неповнолітніх, з яких за 12-ма фактами було встановлено їх місце знаходження протягом доби.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*