У місті побільшало дипломованих фахівців

16 липня у сквері «Сад Григорія Сковороди» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст та магістр студентам денної та заочної форм навчання, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна». Аби привітати дипломованих фахівців та вручити їм документи про закінчення вишу на свято завітав виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.
«Бажаю вам здоров’я, наснаги, успіхів та знайти своє місце у цьому житті. Я переконаний, що здобуті у цих стінах знання допоможуть вам стати справжніми трудівниками країни, які допоможуть нашій державі вийти на новий рівень. Ми віримо у вас та покладаємо великі надії», – сказав у вітальному слові очільник міста.
За час існування інституту випущено більше 7 тис. фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Сьогодні дипломи про вищу освіту державного зразка отримали більше 200 випускників напрямів підготовки і спеціальностей «Соціальна робота», «Психологія», «Здоров’я людини»/«Фізична реабілітація», «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність»інституту. Із них 32 – дипломи з відзнакою. Завершили навчання і отримали дипломи і 8 студентів з особливими потребами. Багато з них виявили бажання продовжити навчання в цьому ж закладі на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.
Ректор інституту Михайло Чайковський у вітальному слові наголосив, що щиро бажає випускникам реалізуватися у житті, адже вони наполегливо та довго йшли до своєї мети та доклали багато зусиль, аби отримати дипломи. Також керівник подякував міській та обласній владі. З 1999 року усі міські голови, депутати різних скликань та виконавчий комітет міської ради усіма силами підтримували інститут.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*