У морозну зиму безхатченки будуть зігріті та нагодовані – Юрій Крикунов

Директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов повідомив, що з 1 грудня 2017 року до 1 квітня 2018 року в Києві буде організовано соціальне патрулювання та створено міський оперативний штаб допомоги бездомним особам.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

«У всіх районах міста, як і кожної зими, будуть створені банки одягу та взуття для бездомних. Організовуватимуть їх райдержадміністрації та Департамент соціальної політики. Банки будуть розташовуватись на базі районних установ соціального захисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів. Це звичні місця для безхатченків, які вони добре знають. Крім того, так само будуть розвозитись гарячі обіди та чай», – проінформував Юрій Крикунов.

Прийматиметься спонсорська, благодійна та гуманітарна допомога від установ, громадських організацій, окремих громадян. Окрім того, збиратимуться пожертвування у банк одягу Будинку соціального піклування.

Також Юрій Крикунов повідомив, що на базі Будинку соціального піклування створять виїзні бригади для здійснення соціального патрулювання в зимовий період. За несприятливих погодних умов збільшать на 30% кількість ліжко-місць у Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6), а також у Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка Вишгородського району Київської області).

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*