У Новоушицькому районі Хмельницької області розпочато пілотний проект з оптимізації транспортної мережі

Про це на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації під керівництвом голови Михайла Загородного повідомив начальник управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Олег Гуменний.
«На сьогодні спільно з Новоушицькою РДА, перевізниками Новоушицького району, громадськими організаціями проводиться обговорення нової мережі та проводиться відповідне корегування», – сказав Олег Вікторович.
У липні 2015 року дана мережа буде надана голові адміністрації на затвердження.
Після відпрацювання Новоушицького району аналогічна оптимізація буде проводитись у кожному районі.
Важливим залишається питання оптимізації транспортної мережі області. В управлінні створено робочу групу з оптимізації транспортної мережі, до складу якої входять фахівці галузі, представники громадських організацій, перевізники. Мета – переглянути транспортну мережу області, опрацювати її та привести до відповідності, замінивши малі та технічно застарілі транспортні засоби на сучасні, які б могли перевозити пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.
Як наголосив голова адміністрації Михайло Загородний: «Зараз в облдержадміністрації розробляються нові правила щодо визначення маршрутів. Аби в один маршрут для перевізника можна було включити територіально наближені населені пункти, але з різним пасажиропотоком».

Для довідки. За 2014 рік обсяг пасажирських перевезень склав 114,4 млн. пасажирів.
В області діє:
– 221 міжміських внутрішньообласних маршрути на яких виконується 423 рейси;
– 437 – приміських маршрути;
– 87 – міжобласних маршрути;
– 131 –міських маршрути.
На маршрутах загального користування працює 458 перевізника в т.ч. з них 40 юридичних осіб.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*