У "садівника" на Чернігівщині виявили 600 рослин маку

За цінами чорного ринку вартість такого врожаю склала б близько 150 тисяч гривень.

В ході проведення комплексу оперативно – профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2015» в місті Чернігові, співробітниками сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу УМВС, на присадибній ділянці одного з мешканців обласного центру, було виявлено рослини маку «снодійного» в кількості 612 штук. Вартість врожаю, за цінами чорного ринку, становить близько 150000 грн.

«Садівник» вже потрапляв в поле зору правоохоронців за аналогічні злочини і був раніше засуджений. Та, як виявилося, ніяких висновків для себе не зробив.

Появі правоохоронців на своєму подвір’ї господар особливо не здивувався. Мабуть, оцінивши всі за і проти, одразу погодився на співпрацю з міліцією та повідомив, що вирощував сировину для самостійного виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу «опій ацетильований». Наркотичний засіб збирався вживати тільки особисто.

За даним фактом слідчим відділом Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області проводиться досудове розслідування.

В діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку або конопель), за яке встановлена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*