У Славуті мама заробляла на дочці

Суд позбавив славутчанку батьківських прав щодо трьох її дітей у зв’язку з систематичним невиконанням обов’язків по догляду за ними.

Судом жінку позбавлено батьківських прав, а на користь дитини вона сплатить 16 тисяч гривень, які привласнила.
Розглянувши позов Славутського міжрайонного прокурора в інтересах неповнолітньої славутчанки, з її матері судом стягнуто більше 16 тисяч гривень. Щоб не витрачатись на утримання доньки, жінка віддала її в школу-інтернат, а кошти, які отримувала від держави, витрачала на свої потреби.

“Після смерті чоловіка жінка отримувала на свою неповнолітню доньку пенсію по втраті годувальника. Проте ці гроші використовувала не на потреби дитини, а на власні забаганки, – повідомляють у прес-службі обласної прокуратури. – Натомість, аби не нести витрат на утримання доньки, матір віддала її до спеціалізованої школи-інтернату, де неповнолітня повністю перебуває на забезпеченні держави.”

Як додають у прокуратурі, за рішенням суду горе-матір було позбавлено батьківських прав щодо усіх її трьох дітей, у зв’язку з систематичним невиконанням обов’язків по догляду за ними.

Жінку зобов’язали відшкодувати понад 16 тисяч гривень пенсії по втраті годувальника, перерахувавши кошти на відповідний банківський рахунок дитини.

© ye ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*