У Тернополі бійці, які добровільно пішли воювати в зону АТО отримають 75% пільгу на оплату комунальних послуг

Тернопільські добровольці АТО отримають 75% пільг на оплату комунальних послуг з міського бюджету. Таке рішення прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету з метою соціальної підтримки добровольців.

Пільгами зможуть скористатись лише ті добровольці, які зареєстровані та проживають у Тернополі.

«Сьогодні на державному рівні, на жаль, ще не врегульовано статус добровольців і значна частина з них не отримує від держави жодної допомоги чи компенсації. Саме тому міською радою Тернополя прийнято рішення підтримати тернополян-добровольців АТО і членів їх сімей та надати 75% пільгу на оплату за житлово-комунальні послуги, – пояснює міський голова Сергій Надал. – Для отримання пільг добровольці повинні написати заяву та подати перелік документів в управління соціальної політики».

Для отримання пільги потрібні наступні документи: заява, копія посвідчення учасника – добровольця, копії паспортів заявника та членів сім’ї, копії реєстраційних номерів облікової картки платника податків (позначка в паспорті, в разі відмови від одержання ідентифікаційного номера), копію квитанції про оплату житлово – комунальних послуг, довідку про склад сім‘ї, копії свідоцтв про народження дітей.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*