У Тернополі підписано черговий меморандум про співпрацю

Міська рада співпрацюватиме з “Гілдією інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури». Відповідний меморандум було підписано 16 березня.

Зазначимо, що громадська організація налічує понад 4500 осіб, які спостерігають за забезпеченням якості будівельних робіт та у 2015 році отримала повноваження атестувати інженерів технагляду в Україні.

– Тернопіль, як і інші міста, отримав повноваження Державно-архітектурного будівельного контролю. Метою цього Меморандуму є ефективне співробітництво для отримання позитивного результату при здійсненні повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та сприяння професійній діяльності інженерів технічного нагляду на об’єктах будівництва, тобто це інструмент спільних дій для досягнення якості будівельних робіт у місті, – розповідає віце-президент «Гільдії інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» Олег Спицький.

У свою чергу очільник Тернополя Сергій Надал відмітив, що дана організація може бути гідним прикладом для представників інших сфер, адже вона створена фахівцями.

– Будівництво є однією з тих галузей, які найбільше розвиваються у місті і функції державного архітектурно-будівельного контролю – це, перш за все, безпека людей, це інтеграція з існуючими мережами та навколишнім середовищем, це відповідність всім правилам та нормам будівельного законодавства, – каже міський голова Сергій Надал. – Саме тому нам важливо співпрацювати з кваліфікованими представниками вашої організації, яких будемо долучати і до роботи дорадчих органів у сфері містобудування Тернополя.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*