«Уряд Другої Думки» знайшов десятки мільярдів гривень

Громадська організація «Уряд Другої Думки» 8 квітня 2015 року представить інформаційно-аналітичний звіт, в якому окреслені негайні управлінські рішення щодо проведення конкретних реформ та реорганізації діяльності окремих державних підприємств та установ завдяки яким, у короткостроковій перспективі, державний бюджет України може щорічно поповнюватись на суму до плюс 500 млрд. грн. «Уряд Другої Думки» заявляє, що ці кошти є в економіці країни, але через неефективне управління та неподолані корупційні схеми вони не надходять до бюджету.

ГО «Уряд Другої Думки» має чіткий план першочергових управлінських рішень з реформування таких підприємств і державних установ, як «Державна митна служба України», НАК «Нафтогаз України», «Укрзалізниця», Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор», а також план реформування державного апарату та стимулювання розвитку економіки шляхом дерегуляції.

Отриманих коштів, за підрахунками ГО «Уряд Другої Думки», вистачить на підняття середньої пенсії для 13 мільйонів українських пенсіонерів до 2500 грн (150 млрд. грн.), зростання субсидій на комунальні послуги для 3 мільйонів найбільш незахищених верств населення (36 млрд. грн.) та значний розвиток економіки за рахунок розбудови інфраструктури та побудови потужного внутрішнього IT сектора (300 млрд. грн.).

http://druhadumka.org/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*