В Чорному Острові відкрили пам’ятний знак «Героям України»

Цьогоріч у липні селище Чорний Острів відзначає 650-у річницю з дня свого заснування. З цієї нагоди у суботу відбулись урочисті заходи. Розпочалось свято відкриттям пам’ятного знаку «Героям України». Це данина шани і поваги усім загиблим в ході антитерористичної операції на сході України воїнам-прибужанам, які відстоювали суверенітет і незалежність нашої держави. Серед них чорноострівчани – Олександр Пасічник та Олександр Попов.
На заходи завітали: голова райради Олександр Прокопов, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Ширяєв, народний депутат України Сергій Лабазюк, депутат обласної ради Михайло Дзись, Чорноострівський селищний голова Анатолій Парасина, які після вітальних слів урочисто відкрили пам’ятний знак «Героям України». Пам’ятник розташувано на однойменній Алеї, яку ще навесні висадили представники влади та громадськості району. Священослужителі отець Віталій та брат Джордж прочитали молитви за упокій праведних душ загиблих військових. Учень шостого класу Мар’янівської ЗОШ Володимир Конопацький продекламував вірш пам’яті Олександра Пасічника та Олександра Попова, який написала вчителька Галина Бойчук. Запаливши лампадки та свічки, скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих в зоні АТО земляків, під тужливу мелодію «Плине кача…» поклали квіти до пам’ятного знаку.
А згодом чорноострічани, гості селища перемістилися на центральні вулиці, де відбувся концерт, присвячений Дню селища. У виконанні артистів районного будинку культури, аматорів самодіяльної сцени звучали пісні, демонструвалися художні номери. Почесними грамотами та цінними подарунками було нагороджено кращих жителів Чорного Острова, відзначено найстарішу та наймолодшу мешканку, багатодітну матір, наймолодшу подружню пару, майстриню–вишивальницю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*