В Ізяславі розпочали ремонт поліклініки, яка обвалилась через неякісні матеріали і прорахунки при будівництві

Наприкінці минулого тижня працівники ТОВ “Ізяславтрансбуд” приступили до розбирання аварійної частини будівлі поліклінічного корпусу Ізяславської центральної районної лікарні.

Як повідомляють в Ізяславській райдержадміністрації, рішення про початок ремонтних робіт поліклініки, яка завалилася ще у листопаді 2013 року, прийняли відповідно до попередніх висновків експертних організацій та відповідних спеціальних районних і обласних комісій. Нагадаємо, обвал будівлістався після двохрічного капітального ремонту за кілька місяців перед офіційним відкриттям закладу. На щастя, тоді ніхто не постраждав.

За попередніми висновками компетентних органів, обвал стався через використання неякісних матеріалів та технічних прорахунків при будівництві об’єкта. Підрядником є ТОВ “Ізяславтрансбуд”, яке виграло тендер на суму понад десять мільйонів гривень. Саме за його кошти проводитимуться усі роботи.

“Як зазначає керівник ТОВ “Ізяславтрансбуд” Юрій Гасюк, після виготовлення відповідних дозвільних документів будівельники розпочали роботи з демонтажу. За його словами, з метою недопущення подальшої руйнації будівлі та збереження матеріальних цінностей, до цих робіт буде залучатись відповідна спецтехніка та будівельники, які мають необхідні навики роботи. Про строки проведення робіт говорити ще зарано”, – кажуть у прес-службі РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*