В «ЛНР» святкували День Конституції України (ФОТО)

Таке і у сні не присниться – банда ватажка «ЛНР» Плотницького “Світ Луганщини” на офіційному сайті Красного Луча вітає жителів «молодих» «республік» з Днем Конституції України.

Про це свідчить «привітання», розміщене в неділю терористами сайті міста Красний Луч.

Зокрема, там написано наступне: “Міське відділення громадського руху« Світ Луганщини »вітає вас з Днем Конституції України! Наша організація висловлює впевненість у тому, що ініційовані керівництвом ЛНР прийдешні зміни в Основний Закон, які будуть затверджені парламентом України найближчим часом в рамках виконання Мінських угод, сприятимуть формуванню справді демократичного громадянського суспільства, поваги до прав і свобод жителів усіх регіонів нашої країни. Нова Конституція України послужить опорою діяльності органів влади та місцевого самоврядування, спрямованої на подолання економічної кризи, зростання добробуту широких верств населення, стане орієнтиром для побудови соціально відповідального суспільства “- пише блогер frankensstein.

“Історичні” скріни:

«Тут просто пекельний набір – призначений плотницким мер-самозванець Кондратенко, портрет Путіна у нього на столі, герб ЛНР і символіка України, яку ще недавно з таким задоволенням здирала від усюди в Луганську  чернь. Дарма зривали жителі Донбасу українські прапори. Через місяць вас змусять повісити їх назад. Змусять не Порошенко – змусить Плотницкий. І ви слухняно повісите », – коментує привітання блогер frankensstein .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*