В несанкціонованій торгівлі поставлять крапку лише самі кам’янчани

Попри вжиття заходів різного характеру: попередження, проведення профілактичних бесід, складання адміністративних протоколів і навіть залучення громадських активістів, проблема стихійної торгівлі в Кам’янці-Подільському не вирішується.   Люди, які приїжджають, щоб реалізувати свою сільськогосподарську продукцію навідріз відмовляються переходити на прилавки на критому ринку й продовжують продавати продукти харчування з землі.
Таку поведінку продавці мотивують тим, що на ринку немає місць. Директор КВЗП «Кам’янець-Подільський» Сергій Чернявський запевняє, що вільних прилавків вистачає.
Щоб перевірити ситуацію, міський голова Михайло Сімашкевич спільно з народним депутатом Володимиром Мельниченком завітали на ринок та оглянули якою є ситуація насправді.
“Вільних місць вистачає, але чомусь люди торгують під відкритим небом з землі в тридцятиградусну спеку. Жодні заходи не допомагають, і швидше за все, крапку поставлять лише самі кам’янчани, коли перестануть купувати продукти харчування в місцях, які не відповідають жодним санітарним нормам та несуть небезпеку для здоров’я” – зазначив мер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*