В Україну вторглися 8000 військових Росії на 190 танках

На непідконтрольній Києву території Донецької та Луганської областей знаходиться 33 тисячі бойовиків і 8 тисяч військових Росії.

Такі дані озвучив заступник керівника штабу АТО Сергій Галушко на брифінгу у Краматорську. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційну сторінку Прес-центру АТО у Facebook.

“На території України зафіксовано наявність угруповання російських військ у складі понад 8 тисяч осіб, які мають на озброєнні 512 одиниць бронетанкової техніки, 147 одиниць артилерійських гармат, 190 танків, 83 одиниці реактивних систем залпового вогню,” Точки-У “- 4 відповідно”, – повідомив Галушко.

Він зазначив, що вказані цифри не враховують кількості незаконних збройних формувань. Вони налічують близько 33 тисячі осіб, понад 368 танків, понад 940 бойових броньованих машин, 375 одиниць ствольної артилерії При цьому, бойовики продовжують переміщення військової техніки, озброєння і особового складу в безпосередній близькості від лінії розмежування.

Також вони не припиняють провокаційні дії і обстріли військових України, а також активно проводять диверсії. Противник обстрілює українські позиції щодня; тільки за минулу добу зафіксовано 46 випадків порушення режиму припинення вогню, за поточну добу вже зазначено 10 таких випадків, розповів Галушко.

“Така динаміка подій свідчить, що противник намагається максимально спровокувати українських військових на якісь дії, щоб потім звинувачувати сили АТО. Але цього не буде!”, – зазначив він. “Сили АТО і все українське населення готові робити все, щоб унеможливити провокації, зупинити агресію заради збереження миру в Україні”, – резюмував Галушко.
Джерело: http://patrioty.org.ua/novi-dani-v-ukrayinu-vtorglisya-8000-viyskovih-rosiyi-na-190-tankah/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*