В зону АТО доправили гуманітраний вантаж від Києво-Святошинського району

Наразі йде шоста хвиля мобілізації, остання в цьому році. Як відомо, вона нелегка, через навантаження по призову, які вдвічі збільшені, через людей, яким здається, що це їх не стосується. “Стосується кожного” – з таким настроєм і словами голова одного з найбільших районів Київської області (Києво-Святошинського) Мирослава Смірнова вирушила на минулому тижні до зони АТО, щоб особисто переконатися у тому, про що дізнаєшся з новин, на власні очі поговорити і подякувати тим, хто мужньо захищає українців, і з’ясувати для себе першочергові проблеми, які є у військових. Також до поїздки долучився депутат Славутицької міської ради Анатолій Гладченко.

Маршрут обрали розлогий: Попасна, Артемівськ, Слов’янськ, щоб охопити і Донецьку, і Луганську області.

“Особисто хотілося підтримати наших хлопців. Кожен із них – герой. Ми привезли гуманітарну допомогу, а також обереги. Сподіваюся, цей додатковий духовних захист надаватиме сил і підтримки навіть у найскладніші часи. Також мали на меті ще одне завдання – вивчити ситуацію з приводу будівництва фортифікаційних споруд. На жаль, все просувається не так швидко, як хотілося б. Але рухаємося. Зі свого боку працюємо, як можемо, – проводимо регулярні наради, збираємо допомогу, залучаємо будівельників-добровольців. Маю надії, що найближчим часом ситуація активізується”, – прокоментувала поїздку Мирослава Смірнова.

Голова Києво-Святошинської РДА неодноразово наголошувала на важливості опорних пунктів, нормальних побутових умов, харчування. Це те, про що має дбати тил.

Що ж до питання зведення фортифікаційних споруд, то в адміністрації звертаються до будівельників, які є свідомими громадянами і готові допомогти таким чином українським захисникам, із проханням звертатися до Києво-Святошинської райдержадміністрації за адресою: проспект Перемоги, 126. За словами голови, РДА готові доставити до місця призначення охочих добровольців.

“Зараз все більше будівельників залучається до виконання робіт із будівництва укріплень. Поки ситуація спокійна, тому діємо згідно з планом і працюємо”, – зауважила Мирослава Смірнова.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*