Весь екіпаж “Бука”, який збив «Боїнг», ліквідовано, зачищають і близьких

Нідерландські слідчі ,що координують зусилля колег з низки країн, котрі підключилися до розслідування запевняють, доказів досить. І поспішна ліквідація виконавців та зв’язаних з ними людей лише позбавить Путіна непритємності очної ставки на суді, повідомляють Патріоти України з посиланням на newsonline24.com.ua.

Як повідомляє користувач мережі з ніком “Колонель”, що має посилається на розвідку ППО, екіпаж російського “Бука”, який збив “Боїнг-777″, до місця дислокації не повернувся. Про це Патріоти України повідомляють з посиланням на newsonline24.com.ua Як повідомляє користувач Фейсбук “Колонель”, він же Олексій Гонта, розрахунок російського “Бука” після того, як пішов скандал зі збитим “Боїнг-777″ на Донбасі, був переведений в Забайкалля. Однак до місця дислокації ніхто не доїхав і товариші по службі не можуть знайти ні офіцерів, ні солдатів.

Як повідомив Олексій Гонта, посилаючись на інформацію росіянина Володимира Варільнікова, “Боїнг-777″ збив розрахунок 53-й Курської бригади ППО Російської армії. “Екіпаж – випускники Ярославського зенітно-ракетного училища, установчі дані (звання, ПІБ, біографія) на російських вбивць – підлеглих військового злочинця Шойгу будуть детально вказані в матеріалах кримінальної справи для Міжнародного трибуналу.

Офіцерів розрахунку моментально перевели в Сибірський військовий округ, в Забайкаллі. Інсайдери говорять, що до нового місця служби не прибули. І їх однокурсників по училищу знайти не можуть. Схоже “чистять” всіх “, – йдеться в повідомленні.
Джерело: http://patrioty.org.ua/lyubit-po-russki-ves-ekipazh-buka-yakiy-zbiv-boying-likvidovano-zachishhayut-i-blizkih/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*