Відбулась нарада МОЗ із спеціалістами терапевтичної служби

Міністерство охорони здоров’я України започатковує проведення тематичних зустрічей із регіональними спеціалістами для обговорення найбільш важливих питань галузі.
22.07.2015 о 1400 відбулась відеоселекторна нарада під головуванням заступника Міністра В. Шафранського, на якій розглядалися питання стану діяльності терапевтичної служби та аналіз її основних показників.
До участі було запрошено керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, заступників керівників з лікувальної роботи, головних обласних спеціалістів зі спеціальностей «Терапія», «Кардіологія», «Неврологія» та «Загальна практика – сімейна медицина», завідувачів профільними кафедрами, директорів Департаментів, заступників та головних позаштатних спеціалістів з вищезазначених спеціальностей. Також до обговорення даної теми долучились фахівці науково-дослідних інститутів.
Як зазначив заступника Міністра В. Шафранський, МОЗ України налаштовано на покращення організаційно-методичної підтримки областям, заплановано регулярне заслуховування спеціалістів щоб покращити ситуацію у лікуванні серцево-судинних захворювань.
Професор, позаштатний спеціаліст МОЗ України із фаху « Терапія» Нетяженко В.З наголосив, що 67% смертності припадає на серцево-судинні захворювання, мозкові інсульти є основною причиною інвалідності великої частки хворих. Тому лікування серцево-судинних та серцево-мозкових захворювань набуває великого значення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*