Випускники Хмельницького університету управління та права отримали дипломи

30 червня перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський взяв участь в урочистостях з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів Хмельницького університету управління та права.

Віктор Романович привітав випускників університету – 228 спеціалістів та магістрів і 178 бакалаврів юридичного факультету і факультету управління та економіки, їх батьків, викладачів, увесь професорсько-викладацький склад вишу з урочистою подією, передав вітання від голови обласної ради Івана Гончара та побажав усім здоров’я та подальших успіхів на благо рідного Поділля і всієї неньки-України.

«Сьогодні ви підсумовуєте минулі успіхи та особисті перемоги й визначаєте орієнтири майбутнього. Зичу вам знайти своє місце на непростій життєвій ниві та працювати в ім’я Української держави. Адже від вас, дорогі випускники, залежить наскільки буде європейською і соборною Україна, в якій би поважалися права людини і в якій кожен громадянин міг би реалізуватися у всій своїй повноті», – сказав Віктор Адамський у вітальній промові.

Випускникам посадовець побажав впевненості у завтрашньому дні, а зерна науки, узяті під час навчання, мали би гарні плоди. Батькам винуватців свята побажав радіти досягненням своїх дітей та протягом життя гордитися ними.

Разом з представниками професорсько-викладацького складу Віктор Адамський виконав приємну місію і вручив дипломи випускникам.

Хмельницький університет управління та права – Державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, заснований у обласною радою 1992 році вже більше 20 років успішно здійснив підготовку більше 7-ми тисяч спеціалістів у галузі управління та юриспруденції для нашої країни. І обласна рада постійно працює над зміцненням його матеріально-технічної бази. Щорічно студенти та слухачі магістратури проходять ознайомчу практику та стажування у органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади. Сьогодні у виконавчих апаратах рад різних рівнів, державних органах влади успішно працюють випускники університету.

Випускники ХУУП займають посади у Кабінеті Міністрів України, Верховній раді України, міністерствах та державних комітетах, обласних та районних райдержадміністраціях, районних радах, працюють суддями, прокурорами, адвокатами, очолюють підприємства, установи, організації. Низка випускників захистили кандидатські та докторські дисертації, викладають у провідних вищих навчальних закладах України. Окрім того працюють випускники у США, Італії, Іспанії, Ізраїлі та інших країнах світу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*