Вісті третього літнього рейду волонтерської групи «Схід та Захід єдині»: розвантаження і перші марші (ФОТО)

Як ми уже повідомляли нашим читачам та прихильникам, транспорт «фура» з екіпажем у складі Віктора Попіля і Сергія Чабана, пізно під кінець дня 11-го липня 2015 року прибув на нашу базу в зоні «АТО». У неділю 12 липня відбулося розвантаження нашого транспорту вагою у тридцять тонн.

Координатор волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Тернопільщині і в Західному регіоні України Василь Конько, разом з координатором волонтерської групи громадської організації “Схід та Захід єдині” на Донбасі і в зоні “АТО”, Едуардом Хатмулліним, та Сергієм Чабаном встигли за той день здійснити ще два марші по передовим позиціям і опорним пунктам наших військ в зоні протистояння російско-української війни 2014-2015 років на Донбасі.

Наші активісти побували у Попасній, де серед інших підрозділів що дислокуються у цьому населеному пункті, відмінно несе службу і зведений загін УМВС по Тернопільській області. Також нашу волонтерську допомогу того дня приймали підрозділи що дислокуються у населеному пункті Луганське. Як повідомлялось у зведеннях прес-центру «АТО», за останні дні там було досить гаряче. Та як уже знають наші читачі, коли на маршрути в зоні бойових дій виїжджають екіпажі під керівництвом Едурда Хатмулліна та Василя Конько, завдання буде виконане за будь-якої умови. Фронтові дороги після дощів зараз є дуже важкими для пересування, тому хлопці повернулись на базу пізнього недільного вечора.

Нагадаю, що у літньому рейді з нумерацією три є такий перелік вантажу, що прибув на Схід України: харчі (м’ясо тушковане, крупи, борошно 4 тонни, цукор і ін.), домашні закрутки, військове взуття тактичне, форма військова літня, маскувальні сітки, військове спорядження, шанцевий інструмент, металічні заготовки для душових, скоби на бліндажі, вода мінеральна 17 тонн, прибори оптичні нічні і багато чого іншого.
Згодом чекайте репортажів з інших маршів по передовій.

Для усіх тих хто хоче допомогти волонтерській групі «Схід та Захід єдині» подаю наші реквізити для перерахунку коштів:

громадська організація “СХІД ТА ЗАХІД ЄДИНІ” .47100 Тернопільська обл. м.Шумськ вул. Волинська 4
р/р 26001070100010,МФО 300142,код ЕДРПОУ 39783360,ПАТ “Укрінбанк”.

 

Детальніше про рейди, і допомогу частинам читайте на нашій сторінці  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009348268812 і у інших українських ЗМІ.

Ігор Крочак, прес-секретар і координатор волонтерської групи, громадської організації “Схід та Захід єдині” із співпраці з засобами масової інформації.

Фото Сергія Чабана

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*