Військовий із Хмельниччини уже десять місяців у полоні терористів

Бійці 51-ї ОМБ домагаються звільнення однослужбовців.

Колишні військовополонені 51-ї ОМБ, волонтери, родичі готові долати нові перешкоди, які виникли на шляху визволення бійців, які досі залишаються в полоні бойовиків. Зокрема мова про солдата Артема Комісарчука з Хмельниччини, якого захопили терористи під час Іловайського котла 24-25 серпня 2014 року.

“Якщо питання обміну полоненими не зрушиться з місця, колишні військовополонені 51-ї бригади вирушать до Києва, аби домагатися у вищого керівництва держави звільнення з полону бойовиків двох військовослужбовців 51-ї бригади, майора Сергія Фураєва та солдата Артема Комісарчука”, – пише волонтер Наталія Боярина на сторінці групи“Повернути додому комбата” у Фейсбуці.

Як повідомляло інформаційне агенство“Волинські новини”, із ініціативою звернутися до Міністра оборони України Степана Полторака та виконувача обов’язків голови СБУ Василя Грицака щодо звільнення військовослужбовців виступили депутати під час засідання позачергової 35-ї сесії Волиньради.

Нагадаємо, на початку червня із 9-місячного полону “ДНР” звільнили шепетівчанина Дмитра Куліша. Досі терористи утримують кіборга Олександра Михайлюка з Деражнянського району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*