Військовослужбовці отримали нагороди

У Центрі культури та дозвілля Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького відбувся урочистий захід з нагоди демобілізації військовослужбовців оперативно-бойової прикордонної комендатури. Цього дня звучали щирі слова подяки персоналу комендатури за зразкову службу, за відданість Батьківщині та мужність. Від міської влади зі щасливим поверненням додому  військових привітав заступник міського голови Григорій Давиденко.

 

Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Хмельницький-1», до складу якої входить 114 військових, з  27 вересня 2014 року до 7 березня 2015 року виконувала завдання на небезпечному відрізку кордону – в Східному регіональному управлінні ділянки відділу прикордонної служби “Красна Талівка” Луганського прикордонного загону. Із бойового завдання додому повернувся її увесь особовий склад.
У вітальному слові заступник міського голови Григорій Давиденко зокрема зазначив: «В усі часи, в усіх державах прийнято вважати, що порядок починається з кордону, і його охорону довіряли самим хоробрим і самим чесним, патріотам своєї країни. Наш народ завжди з великою повагою ставився до стражів кордону. До людей, які протягом усієї багатовікової історії нашої Вітчизни пильно і надійно охороняли рубежі держави, даючи відсіч будь-яким спробам їх порушення.
Продовжувачами славних традицій прикордонної служби, яскравим прикладом мужності та героїзму, вірності присязі і військовому обов’язку, служіння українському народові і державі є військовослужбовці оперативно-бойової прикордонної комендатури на чолі з підполковником Олександром Андрушком, сформованої на базі Академії, які понад п’ять місяців виконували завдання на важкому напрямку. Військовослужбовці оперативно-бойової прикордонної комендатури довели свою спроможність з честю та гідністю виконувати поставлені завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, виявивши патріотизм і високий рівень відповідальності».
Григорій Давиденко також зазначив, що прикордонникам випала непроста доля у важкий для України час першими стати на заваді неприхованої російської агресії. Розповів, що деяких прикордонників, які загинули під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО на Сході України, знав особисто, а саме: прапорщика Павла Дияка та підполковника Євгена Пікуса.
“Поки будуть такі віддані патріоти та борці за цілісність держави як Паша, Женя і як ви, Україна ніколи не буде переможеною”, – сказав на завершення Григорій Давиденко.
Від Хмельницької міської ради, її виконавчого комітету, виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського, усієї громади міста й особисто від себе заступник міського голови щиро подякував персоналу оперативно-бойової прикордонної комендатури за те, що гідно виконували свій обов’язок, відстоювали кордони нашої держави й за те, що повернулися додому, до дітей, дружин і матерів живими та здоровими. Побажав військовим  щастя, життєвих гараздів, родинного затишку, чистого і мирного неба. Кращим з кращих військовослужбовцям вручив грамоти та подарунки.
Виступаючи перед присутніми у залі, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Олег Шинкарук висловив вдячність бійцям за сумлінне служіння своєму народу та державі, подякував родинам військовослужбовців за підтримку, яка безумовно була їм дуже необхідна.
«Оперативно-бойова комендатура уже увійшла в літопис Національної академії Державної прикордонної служби України. Ви вже наші, ви вже представники Академії. Ви продемонстрували патріотизм та гарну фахову підготовку. Запрошуємо вас до подальшої співпраці,  – сказав Олег Шинкарук.  – Окремо, хочу  висловити слова вдячності  батькам, дружинам, сім’ям за моральну підтримку, розуміння та витримку”. І запевнив: “Всі питання соціального захисту, соціального забезпечення, пільг будуть доведені до вас у повному обсязі».
Після завершення урочистого заходу всі військовослужбовці оперативно-бойової комендатури отримали посвідчення учасників бойових дій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*