Військовослужбовцям 7-ї військової бази РФ з Абхазії за участь у боях на Донбасі дають медалі (ФОТО)

Те, що російських окупантів з весни минулого 2014 року щедро обдаровують нагородами за участь у бойових діях проти України, не новина. За підсумками окупації АРК всім знайома медалька “За повернення Криму”, захоплення якого так чи інакше визнане РФ. Але, незважаючи на твердження російського офіціозу про те, що війська РФ у збройному конфлікті в Україні не беруть участь, чомусь спостерігається тенденція масового нагородження військовослужбовців повернулися з “навчань з під Ростова” або ж з “Українського відрядження” (кому – як).

Фото чергових нагороджених опублікував ресурс InformNapalm.

Російських військових, учасників бойових дій на Донбасі масово нагороджують медалями “За військову доблесть”. Подібне нагородження вже спостерігалися в минулому році:

  • У вересні нагороджували десантників 247-го десантно-штурмового полку 7-ї дивізії ВДВ із Ставрополя;
  • У січні нагороджували танкістів 5-ї танкової бригади з Бурятії.

У виняткових випадках російських військовослужбовців, які отримали “при виконанні” серйозні каліцтва, нагороджують медалями “За відвагу”, як це було у випадку з контрактником 8-й гірської бригади Осиповим? втратили руку на Донбасі.

Про “українську відрядження” військовослужбовців 7-ї російської окупаційної військової бази з Абхазії (Грузія) досить так і докладно писав на початку лютого 2015 року. У цьому ж записі відзначалося і про нагородження військових прибулих з Донбасу. Хоча тут слід уточнити, джерело згадував медалі “За відвагу” але швидше за все мова йшла про медалі “За військову доблесть”. Власне розслідування за підсумками “української відрядження” військовослужбовців 7-й в / бази провела і російська “РБК”.

За наявною інформацією, на початку лютого ц.р. чергова батальйонно-тактична група від 7-ї військової бази знову направлена ​​в “українське відрядження”.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*