Волонтери зняли унікальний ролик про потреби бійців (ВІДЕО)

Українські військовослужбовці в зоні АТО на сході України постійно потребують приладів нічного бачення, але вони, на жаль, не завжди є на передовій. Щоб привернути увагу громадськості до даної проблеми волонтери зняли ролик на цю тему. Про це повідомляє волонтерська ініціатива “Вернись живим” в соціальній мережі “Фейсбук”.

Унікальний соціальний ролик зроблений спільно волонтерами, Генеральним штабом ЗСУ та продакшн студією Lime Lite. Якби це відео було комерційною рекламою – його зйомки б коштували 80 тисяч доларів. Але він знятий абсолютно безкоштовно.

“Нарешті питання нічної оптики виходить на перший і загальнонаціональний план. Рік країна купувала каски, броники, возила їжу і воду, але хлопці воювали в сліпу. Ніч наступала та їх убивали в упор і в спину. Ми кричали, що мішком картоплі в війні не перемогти. І тепер наш крик почують всі, до кого можна достукатися.

Це відео принесе нам багато тепловізорів, а вони наблизять перемогу у війні. Ми налаштовані рішуче, ми робимо те, що зовсім недавно здавалося неможливим. Робимо завдяки вам. Завдяки тим, хто вибрав боротьбу і з ким ми разом будемо святкувати перемогу “, – зазначають волонтери.

За їх словами, у ролика довга історія.

Почалося все влітку з ідеї Льоші Новикова. Потім підключився один з кращих сучасних художників України (Льоша Сай), потім – Lime Lite Studio закрутилося … Генеральний Штаб Міністерства Оборони Укра дав техніку і солдатів, ми – реквізит, продакшн – камеру і людей 30 знімальної групи. LimeLite сплатив все, навіть бензин для перевезення масовки. Якби це була реклама ковбаси – вона б коштувала більше 80 тисяч доларів. Нам вона коштувала 0 гривень 0 копійок.

Ми з різних причин не запускали це відео. Головна з них – не було гарантій загальнонаціональної ротації. А другий такий ролик буде коштувати нам дуже багато сивого волосся. Та й не так просто знайти таких патріотів, як LimeLite, які знайдуть час, гроші, техніку і ще будуть все вміти.

Зараз знову підростає “зеленка” і росте число стрілецьких боїв на лінії фронту. Знову тепловізори виходять на перший план і рятують комусь синів, чоловіків, і батьків

Я відразу прошу вас зробити лайк, репост і підписатися на наш канал на Youtube (https://www.youtube.com/cha…/UCGIa6LSAw2Cl_P-DFv2pHXQ/videos).

Цікавого там буде багато. Прошу вас попросити репоста у “мертвих і живих”, якщо цей ролик набере мільйон переглядів – ми зможемо створити критичну масу і переломити ситуацію з приладами нічного і тепловізійного бачення на фронті, врятувати сотні життів і наблизити перемогу, щоб повернутися в мирну і рідну країну. І забути назавжди про війну “, – йдеться в повідомленні.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*