Вовченко: Радикальна партія є абсолютним лідером за кількістю підготовлених і прийнятих законів

«Взяв участь у нараді керівництва обласних та Київської організацій Радикальної партії та їх заступників»
Написав на своїй сторінці в фейсбук депутат Київради від Радикальної партії Олександр Вовченко
638b66226b34dabe312d34d9b1c8df08_L
«Ключова тема – зміни до виборчого законодавства, організація навчальних тренінгів та семінарів для кандидатів від Радикальної партії Олега Ляшка.
На зустріч з керівництвом партійних організацій прийшла фактично половина Фракції Радикальної партії у Верховній Раді, включно з Лідером Олегом Ляшком та єдиним представником нашої політичної сили в Уряді Віце-прем’єр-міністром Валерієм Вощевським .
Взагалі таким «зірковим» складом спікерів в одному залі навряд чи може похвалитися нарада будь-якої іншої політичної партії.
Керівництву партійних організацій дано чіткий сигнал – бути максимально прискіпливими до кандидатів в депутати до місцевих рад. Заклик чіткий: «якщо під партійним прапором прийде до влади прийде хапуга-корупціонер, то партія скористається своїм правом і відкличе такого депутата.
Також ми обговорювали ключові перемоги нашої партії, адже Фракція Радикальної партії у Верховній Раді, попри невелику чисельність, є абсолютним лідером за кількістю підготовлених і прийнятих законів.
Зроблено акцент на напрацюваннях нашої партії щодо радикальних змін в економічній політиці України. Зокрема, наголос на розвитку промисловості та малого і середнього бізнесу. Перша – це бюджетоутворююча галузь, локомотив, який може швидко вивести нас на рівень передових європейських країн. Натомість невелике підприємництво – це «швидкі і стабільні гроші», адже цьому бізнесу достатньо політики невтручання з боку держави.
Також всі керівники отримали чіткий меседж – завданням №1 має стати боротьба із корупцією. Мовчати і боятися не потрібно – наша партія може собі дозволити вільно називати речі своїми іменами»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*