Вперше в Україні започатковано потужний соціальний проект

27 липня 2015 року в приміщенні Тернопільского обласного віськового комісаріату відбувся черговий брифінг за участі обласного військового комісара, полковника Володимира Катинського, у якому взяв участь деректор компанії Viknar’off™ — Володимир Бліхар. На зустрічі, вперше в Україні, керівник компанії, презентував соціальний проект від  Viknar’off™ спільно з Тернопільським обласним та міським військовими комісаріатами та Збройними Силами України.

Даний проект полягає в тому, що компанія Viknar’off™ готова взяти під опіку до 10 чоловік, які бажають поповнити ряди Української армії, а саме виплатити разову допомогу в розмірі 20 000 грн, працевлаштувати, зберегти робоче місце під час та після проходження служби. Компанія також готова здійснити матеріальну допомогу до 100 000 грн. у разі втрати працездатності під час бойових дій. Компанія Viknar’off™ готова підтримати патріотів, які прагнуть захищати країну в лавах збройних сил України і закликає інших підприємців приєднатися.

За словами Володимира Бліхара добровольці які йдуть захищати нашу державу повинні бути не тільки належним чином екіпіровані та підготовлені але й бути підтриманими матеріально і бути впененими що після повернення в них буде можливість працювати щоб забезпеічити свою родину. А у випадку втрати працездатності ніхто не залишеться на одинці з своєю бідою.

українська армія військомат_ok

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*