Впровадження електронного адміністрування ПДВ на третину збільшило бюджет Хмельниччини

Державна фіскальна служба Хмельниччини  зафіксувала зростання надходжень до бюджету за період функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість в тестовому режимі.
Так, протягом березня-червня поточного року збір з вироблених на теренах області товарів, робіт та послуг збільшився майже на 30 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року.
За перше півріччя сумарний показник сплати ПДВ склав 347 мільйонів гривень, що більше у порівнянні з минулорічним показником на 40 мільйонів гривень. За висновком фахівців координаційно-моніторингового управління регіонального представництва фіскальної служби, позитивний цифровий стрибок у надходженні податку на додану вартість зумовлений його електронним адмініструванням, яке дало можливість упередити різного роду схемні махінації і забезпечити прозорість і системність сплати ПДВ.
Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» система електронного адміністрування ПДВ з 1 лютого поточного року діяла в тестовому режимі. Вже з 1 липня 2015 року система працює у звичайному режимі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*