Вже в листопаді на дорогах Хмельницького можуть з’явитись два новеньких тролейбуси

Зовсім скоро тролейбусний парк міста може поповнитись новим транспортом. З міського бюджету виділили кошти на придбання двох нових «рогатих», вартість яких складає близько 8 мільйонів 400 тисяч гривень. На лінію сучасний електротранспорт може вийти вже у листопаді цього року.

За словами директора комунального підприємства «Електротранс» Віктора Паламарчука, вже у понеділок оголосять конкурс, а через місяць розглядатимуть пропозиції від заводів-виробників.

– Після тендеру ми будемо старатись, аби мінімізувати термін поставки нових тролейбусів. Впродовж двох-трьох днів визначимо переможця, термін поставки має бути не більше п’яти днів. Критерій визначення переможця один  – ціна, іншого немає. Тобто той, хто йде на тендер і є потужним виробником, вже повинен вже мати тролейбуси, – пояснює «ВСІМ» Віктор Паламарчук. – До кінця року, можливо й раніше, нові тролейбуси вже зможуть виїхати на вулиці міста. Звісно, якщо не буде жодних нюансів і ніхто з виробників не підготує скарги, бо і таке може бути.

Окрім цього, сьогодні, 25 вересня, на маршрути міста вийшов оновлений тролейбус. Чотири місяці комунальники витратили на його капітальний ремонт, який обійшовся у 600 тисяч гривень, третину з яких виділили з місцевого бюджету.

– В тролейбусі під номером 261 поміняли практично все – каркас, обшивку, всередині всі оздоблювальні матеріали більш вартісні, нові шини і сидіння, які замовили у львівського заводу, – розповідає керівник «Електротрансу». – Прийняли рішення, що всередині кріплення буде алюмінієве, а не сталеве, що дозволить зекономити кошти на подальший ремонт. Ми раді, що встигли зробити це до Дня міста.

http://vsim.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*