Який новий подарунок Захарченко зробив Україні

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що призначення ватажком бойовиків виборів на Донбасі – це царський подарунок Києву.

Оскільки для Європи це вагомий аргумент, що терористична «ДНР» не виконує Мінські домовленості. Таку думку Золотарьов висловив у інтерв’ю українському каналу, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За словами політолога, українська сторона отримала подарунок від «ДНР» у вигляді призначення виборів на тимчасово окупованій території Донбасу. «Вибори на Донбасі – царський подарунок Києву. Оскільки з вересня минулого року Мінські домовленості обтяжують обидві сторони.

Як будь-який компроміс, вони проблемні, як для Києва, так і для «ДНР» і «ЛНР». У цій ситуації сторони шукають формальні зачіпки для того, щоб звинуватити свого противника в невиконанні Мінських домовленостей. Дії Захарченка це залізно-бетонний аргумент, тим більше для таких формалістів, як Ангела Меркель, що Мінські домовленості не виконуються»,- пояснив Золотарьов.

Політтехнолог зазначив, що в Мінських домовленостях чітко прописано, що вибори мають проходити згідно українському законодавству, тому навіть тиждень різниці – це доказ вини «ДНР» у невиконанні домовленостей.

«Для європейців, якщо в Конституції написано, що вибори мають проходити 25 жовтня, а в Мінських домовленостях зазначено, що вибори повинні пройти по українському законодавству, то все це святе та не підлягає ніякій ревізії. Тому, дата 18 всього-навсього тиждень, проте вона дає залізно-бетонний аргумент Києву, щоб казати, що «ДНР» зриває Мінські домовленості»,- підкреслив Золотарьов.
Джерело: http://patrioty.org.ua/yakiy-noviy-podarunok-zaharchenko-zrobiv-ukrayini-ekspert/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*