Якщо Путін не припинить війну на Донбасі, Росію чекає страшний удар

Російський військовий експерт Павло Фельгенгауер розповів про те, що за війну на Донбасі Росія може отримати нафтове ембарго.

Про це Фельгенгауер написав у своїй колонці в “Новій газеті”.

За словами Фельгенгауера, у відповідь на дії Росії на Донбасі Захід зміцнює трансатлантичну солідарність.

“Всіляко зміцнивши трансатлантичну солідарність спільної обороною від загального ворога, Захід буде прагнути не воювати, а виснажувати Росію заборонами на трансферт передових технологій, матеріалів і комплектуючих подальшим обмеженням руху капіталу та інвестицій, можливої ​​торгової блокадою. Без російського газу Європі поки важко зовсім обійтися, а без нафти – легко. Нафта, а не газ – основа російської економіки і бюджету “, – зазначив військовий експерт.

“Поінформовані джерела стверджують, що проект нафтового ембарго, заморожування фінансових транзакцій, пов’язаних з російською нефтеторговлі, і відключення від системи переказів SWIFT основних російських держбанків вже підготовлені і будуть введені в разі серйозного нового річного загострення боїв на Донбасі. Трильйони, витрачені на переозброєння, 40 російських нових ядерних ракет, масовий оборонний ентузіазм і нові багатотисячні раптові вчення цю загрозу відобразити не зможуть і, скоріше, тільки нашкодять “, – підкреслив Фельгенгауер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*