Юрій Крикунов: додаткових 15 млн грн. спрямує столиця на підтримку бійців АТО

Додаткових 15 мільйонів гривень спрямує столиця на підтримку бійців АТО. Про це повідомив під час пленарного засідання сесії Київради депутат Юрій Крикунов.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Зокрема, йдеться про збільшення планових асигнувань на виплату щорічної матеріальної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції та бійцям-добровольцям. Це стало можливим завдяки перерозподілу коштів між заходами програми «Турбота. Назустріч киянам».

«Також завдяки перерозподілу в нас з’явилася можливість додатково виплатити 2,7 мільйонів гривень одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Києва та киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ще 4,1 мільйони гривень додатково спрямуємо на забезпечення містян засобами складного протезування», – зазначив депутат Київради Юрій Крикунов.

Також міські обранці підтримали перерозподіл коштів в розмірі 8,4 мільйонів гривень, за рахунок зменшення видатків на закупівлю засобів гігієни. Відтак, 5,4 мільйони столиця спрямує на придбання засобів реабілітації, протезів молочної залози та системи ортезів по типу Гравістат. Решту – 3 мільйони гривень – на одноразову матеріальну допомогу киянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. В першу чергу передбачені виплати на підтримку постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації в будинку №70 на проспекті Голосіївському.

Відповідне рішення 28 листопада підтримали депутати на сесії Київради.

 ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*