Захарченко поділився своїми планами: "Захватить весь Донбасс"

Терорист звернувся до американського і російського президентів і вкотре підтвердив свої наміри й далі відвойовувати територію в адміністративних межах Донецької та Луганської областей.
Ватажок бойовиків формування “ДНР” Олександр Захарченко розглядає Мінські угоди, як інструмент для повного захоплення Донецької та Луганської областей. Про це він заявив у суботу, повідомляють Патріоти України з посиланням на відео, яке виклав сепаратистський сайт.

“Ми наполягаємо на тому, що “Мінськ”- це єдине вирішення конфлікту мирним шляхом. Це та можливість, коли ми можемо забрати свої тимчасово окуповані противником землі без великого кровопролиття”, – заявив Захарченко. “Просимо вас (президентів США і РФ – ред.), пояснити це Петру Порошенкові, що ми зараз готові розглядати всі заходи, які дозволять нам, встановити міцний мир на території всієї Донецької Народної Республіки – в колишніх кордонах Донецької області”, – сказав він. При цьому він заявив, що  порушення режиму припинення вогню з боку української армії – повинні чітко каратися. “Будь-який постріл у бік нашої землі, наших будинків і наших дітей – понесе заслужене покарання. Покарання – це смерть тих людей, які стріляють у нас”, – зазначив він. Хоча, як відомо, неодноразово українською стороною, а також міжнародною спостережною місією ОБСЄ були зафіксовані обстріли Донецька і Макіївки, які відбувалися самими бойовиками.
Джерело: http://patrioty.org.ua/zahvatit-ves-donbass-zaharchenko-rozpoviv-yak-vin-rozumiye-sut-minskih-domovlenostey-video/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*