Захарченко пообіцяв вміло відстрілювати миротворців

Голова «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що не дозволить миротворцям ООН зайти на територію «республіки» і готовий зробити виняток лише для миротворців з Росії.

Про це повідомляє 62.ua

«Для чого миротворці будуть сюди заходити? Для того, щоб розбороняти протиборчі сторони? Ну якщо зайде Російська Федерація – то я скажу «так». А якщо зайде ООН, я подивлюся, як у них це вийде. За час боїв, які пройшли тут, у нас добре освічена та навчена армія.

Такий армії в Європі немає, як у нас. За чисельністю людей, що пройшли не один десяток боїв, в Європі просто таких підрозділів навіть немає. А тут вже кілька десятків тисяч. Тому ніяких миротворців ми сюди не пустимо », – сказав Захарченко.

1 Comment on Захарченко пообіцяв вміло відстрілювати миротворців

  1. Тварь конченная, чтоб ты вместе со своей армией и кремлевскими хозяевами сдох и как можно быстрее. Гнида за все наворованное держится и прикрывается народом, который с самого начала его проклинает. Выдает все за волю и желание людей. Зашугали автоматами и танками, все молчат – жить хотят. На отжатом у людей обогатились, как в 90-е. Ну почему этих мразей не задавили в самом начале и запустили в наш город? Как хочется чтобы он прочитал хоть где-то, как от него все устали. Захар – сдохни ворье проклятое!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*