"Захарченко залишився без «особистої гвардії», а банда «Сомалі» розформована," – Гіркін

Сьогодні в мережі були опубліковані свіжі коментарі від опального лідера сепаратистів Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), в яких він підтверджує раніше заявлену інформацію про зміни в кадровій політиці невизнаних терористичних республік. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Інформатор.

“По змінам в ДНР: “Міноборони розформовано. Пан Кононов призначений заступником командира корпусу з обов’язками. Батальйон “Сомалі” розформовано. Республіканська Гвардія розформована і найближчим часом буде розкасувати по частинах Корпуси Народної Міліції. Куди подінуть “Моторолу” і “Гіві”, поки не знаю”, – написав екс-ватажок бойовиків. “Люди і підрозділи залишаться. Зміниться лише частина комскладу. Що стосується боєздатності, то в Гвардії, як і в Корпусі, були найрізноманітніші за даним критерієм частини і підрозділи. Одні з боїв не вилазили, інші – з охорони палаців, складів і баз ПММ.

Означає усе це дві основні речі:

  1. Завершення централізації командування всіма військовими підрозділами в одних руках – в руках штабу Корпусу. Теоретично, це може бути і добре, і погано. Добре, тому що не буде більше ні з ким не узгоджених, спочатку провальних “атак на Мар’їнку”, керованих такими “визначними стратегами від сохи” як “Ваня Русский” і т. п. Погано – в тому випадку, якщо з Москви прийде наказ “всім на вихід!” (варіант – “всім роззброїтися!”) – тоді не залишиться підрозділів, яким для виконання такого наказу необхідна додаткова команда з адміністраціі “ДНР”. Сподіваюся, що другого варіанта все ж не буде. Підстави сподіватися є.

  2. Пан Захарченко залишився без своєї “особистої гвардії” і більше не володіє власним “незалежним” інструментом впливу на військово-політичну ситуацію в республіці. Ні, звичайно ж, якісь “силовики” у нього залишаться. На рівні “внутрішніх військ” та особистої охорони. Але танків і артилерії (та іншої важкої техніки) у нього вже не буде, та й особовий склад “стиснеться” в кілька разів. Аналогічно “своїх силовиків” повинен втратити й пан Ходаковський. Його “Восток”, нагадаю, теж входив в Республіканську Гвардію”, – повідомив Гіркин.
    Джерело: http://patrioty.org.ua/zaharchenko-zalishivsya-bez-osobistoyi-gvardiyi-a-banda-somali-rozformovana-girkin/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*