Захарченко знову усіх обдурив (ВІДЕО)

На окупованій бойовиками «ДНР» території Донецької області зберігається серйозний дефіцит палива.Схоже, що блокує постачання ПММ бойовикам не тільки України, але і Росія.

Про це в неділю повідомляє vlada.io.

«Вже більше двох тижнів купити паливо в Донецьку надзвичайно проблемно, а ціни на пальне коливаються на рівні 25-27 грн, що набагато дорожче, ніж у Росії та Україні. Як вже повідомлялося раніше, жителі Донецька навіть створили спеціальну групу в соцмережі, щоб повідомляти один одному про те, на яких заправках можна купити бензин. Там, де паливо з’являється у продажу, відразу ж шикуються довгі черги з автомобілів », – йдеться в повідомленні.

Ще гірше, ніж в обласному центрі, йдуть справи в містах подрібніше. До них бензовози просто не доїжджають. У Єнакієвому черга з автомобілів перед заправкою розтягнулася більш, ніж на кілометр.

Ватажок банди «ДНР» Олександр Захарченко ще 24 червня пообіцяв, що бензин з’явиться в місті протягом 3-4 днів, проте пройшло вже більше 10, а дефіцит палива все ще зберігається.При цьому бойовики так і не змогли виразно пояснити, в чому причина блокування поставок бензину з Росії.

Втім, Захарченко вже не в перший раз обіцяє вирішити проблему з паливом. Ватажок «ДНР» обіцяє налагодити поставки бензину в Донбас кожен місяць, але кожного разу його слова виявляються порожнім струсом повітря. Так і не з’явився в Донецьку дешевий бензин по 17-18 грн, який давно обіцяє цей рашіст. У мережі вже накопичилася ціла колекція роликів з несправдженими бензиновими обіцянками Захарченко.

Наприклад, бензин по 20 гривень Захарченко обіцяв у березні.

А бензин «дешевше, ніж в Україні» Захарченко обіцяв у квітні.

Як відомо ці обіцянки не збулися. 5 липня ціни на бензин в Донецьку складають 50-55 російських рублів за літр, що за місцевим курсом дорівнює 25-27 гривням.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*