Захарченко зробив "сюрприз" Плотницькому

Договори про купівлю-продаж нерухомості, які були укладені в “ДНР” після травня 2014 року, недійсні. Про це заявив ватажок “ДНР” Олександр Захарченко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

“Усі договори про купівлю-продаж нерухомості, які були укладені після травня 2014 року, недійсні. Якщо ми будемо брати, зокрема, бабусю, яка продала квартиру, це один момент. Але якщо це ринок, земля, яка знаходиться у комунальній власності, але чомусь показана в документах, що це приватне володіння, зареєстроване в Києві, – це інший момент “, – сказав Захарченко. За його словами, питання нерухомості будуть “більше стосуватися промислових і економічних об’єктів”, при цьому звернуть увагу, “звідки взялися гроші, хто продавав і хто купував”.

“І якщо, дійсно, операція була законною, в “Міністерстві юстиції ” буде створена комісія, яка визначатиме законність цих угод, вона буде підтверджена нами. Ті, хто ці угоди уклав, зобов’язані просто прийти і зареєструвати і заплатити податки в “Донецьку народну республіку “, а не до Києва. Купив квартиру, заплати податки і переоформи угоду”, – додав Захарченко.
Джерело: http://patrioty.org.ua/syurpriz-po-lugandonski-zaharchenko-skasuvav-vsi-ugodi-kupivli-prodazhu-v-dnr/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*