Затриманий службою безпеки агент ФСБ дав покази (ВІДЕО)

Громадянина Росії, агента Федеральної служби безпеки РФ затримала СБУ у селищі Березове Волноваського району Донецької області. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

У жовтні минулого року він за завданням ФСБ вперше прибув на тимчасово окуповану територію України – Новоазовського району Донецької області. Під приводом супроводу «гуманітарної» допомоги (оптика для зброї та засоби маскування) він налагодив стосунки з терористами «ДНР» і отримував від них інформацію про місця дислокації Збройних сил України, її склад і озброєння, громадян РФ, які беруть участь у конфлікті на боці України , а також про соціально-політичної ситуації на окупованій території і прилеглих районах, що знаходяться під контролем української влади.

За кожну поїздку в Україну шпигун отримував 100000 рублів гонорару і 60000 на відрядження.

Шпигун зізнався, що був завербований спецслужбою ще в 2008 році. Працюючи директором Центру інформаційних технологій Санкт-Петербурзького державного аграрного університету, він інформував куратора про екстремістських проявах у студентів-іноземців.

Останнім часом агент ФСБ влаштувався на посаду радника в самопроголошеного мера Дебальцеве Афендикова (позивний «Грек»). Він займався збором інформації соціально-політичного характеру і даних про розкрадання гуманітарної допомоги, яка завозиться з Російської Федерації на окуповану територію України.

Під час затримання у шпигуна вилучено пістолет ПМ з патронами. Триває слідство.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*