Завершився відкритий командний чемпіонат Хмельницької області з шахів

Нині там функціонує терапевтичне, хірургічне та реабілітаційне відділення.

Під час візиту у Старокостянтинів голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний із мером Миколою Мельничуком, заступником голови РДА Олегом Борикіним відвідали військовий шпиталь та підприємства міста. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Як зауважив командир в/ч 106, полковник медичної служби Анатолій Андрущак, діяльність Старокостятнинівського військового шпиталю фактично відновлено з 1 січня 2015 року.

“Зараз тут можна розмістити 100 хворих, функціонує терапевтичне, хірургічне, реабілітаційне відділення, – зазначив Анатолій Андрущак. – До нас направляють військовослужбовців, які отримали поранення у ході бойових дій після обстеження, лікування і оперування у Київському центральному госпіталі і військово-медичному клінічному центрі, що у Вінниці. Вони прибувають до нас, як правило, уже в легкому стані».

За його словами, у Старокостянтинові бійці доліковуються та реабілітовуються, після чого їх направляють для проходження подальшої служби або додому.

Також медичну допомогу надають військовослужбовцям гарнізону і військовим пенсіонерам Старокостянтинова, Шепетівки, Славути, Красилова, Полонного, Теофіполя. У шпиталі лікується і цивільне населення.

Нагадаємо, на початку року там почали проводити психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*