Жахи російських пологових будинків та лікарень (ФОТО)

Навіщо красти чуже, якщо не можеш дати раду свому? Невеличкий фоторепортаж в цесть річниці анексії Криму

Больница 20 (Красноярск) 26

Грудня 2014 Луганська обл. На відео у складі техніки ЛНР був відображений бронеавтомобіль КАМАЗ-43269 “Постріл”. Нова машина, випускається і перебуває на озброєнні тільки в РФ. Ціна одного автомобіля – 27 млн.

Выстрел дек.2014 2

12 лютого 2015 Чорнухине, р-н Дебальцеве, Донецька обл. Колона бронетехніки, розбита української артіллеріей.На передньому плані – 2 розбитих автомобіля “Постріл”. 54 млн. Рублів на війну в Донбасі – не шкода.

Выстрел - Чернухино 12.02.15

Лютий 2014 Ростов-на-Дону. Теж лікарня №20, тільки ростовська. Відділення патології вагітності. Душ. Чорні плями знизу – грибок.

Ростов-на-Дону 20 б-ца 2014

Ще раз – це не концтабір і не фільм жахів. Це душова для вагітних жінок на збереженні. Потім вони народять (якщо народять) та їхні діти на “вистрілити” поїдуть агітувати сусідів за Російський світ. Адже це ж класно, так жити:

Ростов-на-Дону 20 б-ца 2014 2

Ростов-на-Дону 20 б-ца 2014 8

22 січня 2015 м.Макіївка, Донецька обл. По місту їде ракетна установка “Смерч” сил ДНР / ЛНР. Ціна такої машини – 12 млн. дол. Один залп – близько 1,7 млн. дол.

Смерч в Макеевке 3

А ось і залп. Краматорськ, 10 лютого 2015 У той день місто (штаб АТО і прилеглі квартали) обстріляли ракетами “Смерч”. Було 2 залпу. Тобто 3,4 мільйона доларів.

Краматорск 10.02.2015 4

Отже, три з гаком мільйони доларів на бомбування Краматорська – знайшлися. 5300 рублів на шовний матеріал в ГКБ-20 Ростова-на-Дону – ні. Чи правильно це? – Правильно. У країні КГБузіі – тільки так.

Лютий 2015 Червоний Сулін, Ростовська обл. Районна дитяча лікарня..

Красный Сулин дет б-ца 3

Січень 2015 Пологовий будинок у м Хасавюрт.

Хасавюрт роддом 2015-1

Хасавюрт роддом 2015-5

З коментарів місцевих жителів до фотографій пологового будинку в Хасав’юрті:

Хасавюрт роддом 2015-7

Чогось вони не задоволені. Пишуть, мовляв, олімпіаду провели за 50 млрд. Дол., Воюємо за “слов’ян” в Донецьку, а в Хасе (Хасав’юрті) 24 роки в пологовому будинку ремонт не бачили …

Що тут можна порадити? Ну по-перше, там недалеко, в Грозному, в 2008 р була побудована мега-мечеть “Серце Чечні” імені Ахмата Кадирова. За 2 млрд. доларів. Можна з’їздити помолитися.

MBy-h6MJFN0

По-друге, можна з’їздити в Москву на мітинг. Але не проти пологового будинку в Хасав’юрті:

Хасавюрт роддом 2015-8

А проти Майдана и Америки.

948

А можна поїхати в Петербург, до Боткінської інфекційну лікарню і зрозуміти, що Хасавюрт – рай на Землі.

Боткинская б-ца 1.

Боткинская б-ца 3

Туалетів у загальноприйнятому сенсі тут немає. Є – горщикова. Це особливий туалет на кілька десятків людей.
Боткинская б-ца 4

У кожного свій горщик з номером. Виливати вміст в унітаз заборонено. Закриваєш кришкою і залишаєш на підлозі (всі ці горщики на підлозі на фото вище – заповнені гівном). Якщо треба ще сходити – знаходиш свій горщик і додаєш.
Зі спогадів пацієнта, який потрапив до Боткінської в 2014 р з кишковою паличкою.
Боткинская б-ца 6

Медицина 21 століття:

“Дуже незграбний момент, коли в маленькій кімнатці відразу кілька людей дріщут в горщики сидячи поряд один з одним. Благо, якщо твій содрістун не опиниться бомжем”.
Раз на добу приходить медсестра, вилучає вміст. Порожній горщик ставиться на полицю. Пацієнт-содристун повинен вміти відрізняти горщик на підлозі від горщика на полиці, а також свій горщик від чужого.

Боткинская б-ца 7

До речі, горщик з номером пацієнтові Боткінської лікарні надається за рахунок держави і абсолютно безкоштовно. На відміну від Америки. У США у звичайній інфекційній лікарні – один туалет на 50 чоловік, а горщик коштує 500 дол. (З ручкою всередині) або 750 дол. З нормальною ручкою. Неграм нормальні горщики не видаються.

Що з усім цим робити? – Я пропоную пишається своєю країною. На кожному номерному горщику так і писати: “Ми росіяни – з нами бог!”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*