Жителі Запорізької області зібрали понад мільйон тонн продуктів для Української армії

Рік тому за ініціативи громадськості у великих та маленьких магазинах, кіосках, на ринках міст та районів області було розпочато акцію «Допоможемо Українській армії» –  збір продуктів, води, товарів першої необхідності, засобів гігієни для  воїнів Української армії.

Обласна влада, ради оборони міст та районів стали центром акумуляції всього необхідного для солдатів. Основну частину продуктів було передано для 23-го і 37-го батальйонів територіальної оборони, бійців 55-ї окремої артилерійської бригади, прикордонників, інших військових частин, які дислокуютьсяся на території Запорізького регіону.

Як повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, в акції взяли участь 755 торговельних закладів. Добровільними помічниками наших захисників стали 1425 запоріжців – приватні підприємці, працівники торгівлі, фермери, вчителі, робітники та держслужбовці, студенти та пенсіонери, представники понад 200 громадських організацій та політичних партій.

Усього військовим відправили 1,133 тис. тонн продукції, найактивніше попрацювали м.Енергодар, Мелітопольський, Бердянський, Токмацький, Вільнянський, Запорізький, Гуляйпільський, Великобілозерський райони.

Акція «Допоможемо Українській армії» сприяла консолідації запорізької громади для захисту рідного краю, дала потужний поштовх розвитку волонтерського руху в регіоні. Понад півсотні кращих активістів буде відзначено грамотами та подяками обласної влади з нагоди 24-ї річниці незалежності України.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*