Злі «бандери»: у Львові звільнили викладачку-сепаратистку (ФОТО, ВІДЕО)

Доцента Львівського національного університету ім.І. Франко Ольгу Загульскую, яка відома тим, що агресивно підтримує так звані «ДНР» і «ЛНР», демократично звільнили з посади по завершенню контракту.

Про це повідомляє ресурс News.vash.ua

У середині червня пройшло голосування за участю викладачів географічного факультету, де ухвалили рішення скоротити посаду доцента і взяти на роботу асистента.

«Люди, які проголосували за те, щоб не подавати третю доцентську посаду на конкурс у відповідно проголосували за те, щоб я її не зайняла. Як доцент, я претендувала на доцентську посаду, але її перевели на асистентську », – розповіла Ольга Загульськая.

Зазначимо, після того, як студенти організували «коридор ганьби» і відмовилися приходити на її пари, Загульськая була відсторонена від роботи зі студентами та переведена на наукову роботу.

Разом з тим, скандальна викладачка Загульськая впевнена, що її звільнення пов’язане з її політичними поглядами і планує подавати до суду.

«Моє звільнення з роботи є прямим наслідком переслідування за політичними мотивами», – говорить вона.

Скандал з викладачем виник після того, як вона у своєму блозі написала, що підтримує «ДНР» і «ЛНР» і не вважає, що Росія веде війну проти України на Донбасі. Після цього Загульськая виступала з екранів прокремлівського телеканалу «Росія 1».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*