Зловили чергового російського "туриста", що воював у лавах бойовиків

У Луганській області повідомлено про підозру і взятий під варту громадянин РФ за підозрою у сприянні діяльності терористів. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Луганської області.

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою громадянина Російської Федерації у скоєнні злочину, передбаченого статтею за сприяння діяльності терористичної організації.

Військовослужбовцями ЗСУ затриманий громадянин Російської Федерації, житель Тюменської області, який пояснив, що на початку поточного року для оформлення військового квитка звернувся у військовий комісаріат за місцем проживання в РФ, де йому рекомендували їхати на Донбас і вступити в “ряди збройних сил ЛНР”. По поверненню додому йому пообіцяли видати військовий квиток.

У квітні 2015 він приїхав в місто Алчевськ Луганської області, де вступив до складу незаконного збройного формування терористичної організації “ЛНР” – батальйону “Привид”, а надалі переведений до незаконних збройних формувань – в Перший козачий полк “ЛНР” під керівництвом відомого бандита Павла Дрьомова.

Наразі затриманому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України і йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*