Звірства в “ДНР”: Терористи-втікачі розказали, як Захарченко нищив своїх

Російські найманці запевнили, що більшість мешканців на окупованій території “ДНР” хочуть повернутися в Україну.

Україна сказала правду: ЗСУ не стріляли по Мар’їнці. Стріляли свої ж – “ополченці”, внаслідок чого загинуло більше 400 осіб. Таку заяву зробили так звані отаман “казаків” Юрій Сафоненко і народний депутат “ДНР” Олександр Богданов російській пресі, повідомляють Патріоти України. Вони заявили, що змушені переїхати в Росію, тому що у них виник конфлікт з Захарченком, в якому розчарувалися вони і більшість жителів Донецька.

На думку терористів, більшість мешканців “ДНР” хочуть повернутися в Україну. Захарченко використовує “казаків” як гарматне м’ясо, обстрілюючи їх для того, щоб потім звинуватити ЗСУ. Крім цього, Захарченко використовує тактику “загороджувальних загонів” – вибудовує за спинами голодних “казаків” ситих “гвардійців”. Ніяких компенсацій сім’ям загиблих не дають. І взагалі, відбувається зовсім не те, чого очікували.

Ті ж ціни на продукти в 4 рази вищі, ніж в Україні. Припущення російського журналіста про те, що в інших регіонах очікують на  “народні республіки”, втікачі категорично відкинули. За їх словами, більшість зараз явно проголосує за повернення в Україну до нормального життя.
Джерело: http://patrioty.org.ua/zvirstva-v-dnr-teroristi-vtikachi-rozkazali-yak-zaharchenko-nishhiv-svoyih/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*